Використання директив препроцесора. Макроси

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
РТ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2015
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет "Львівська політехніка"  Лабораторна робота №12 Використання директив препроцесора. Макроси. Мета роботи: освоїти використання директив препроцесора та організацію і використання макросів. Завдання: написати програму мовою С, яка виводить на екран прізвище, ім‘я та номер групи студента та результат обчислення площі заданої фігури. Текстові дані визначити за допомогою директиви препроцесора як символьні константи. Обчислення площі фігури оформити у вигляді макроса-функції. Вхідні дані вводити з клавіатури. Індивідуальне завдання: Вхідні дані: a,b,c. Площа трикутника: S= /; Вихідні дані: S; Аналіз завдання: для знаходження площі трикутника потрібно виконувати складні обчислення з використанням кореня квадратного, тому потрібно підключити бібліотеку math.h; Для коректної роботи з макросами, пишучи програму, кожну змінну візьмемо в дужки. Так можна буде добре контролювати пріоритетність дій та порядок обчислень. Для можливості працювати не лише з цілими, а й з дійсними числами треба використати тип дійсних чисел – float. Алгоритм програми: / Текст програми: #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <math.h> #define T_HERON(a,b,c,p) (sqrt((p)*((p)-(a))*((p)-(b))*((p)-(c)))) #define DANI "Vitalij Loik RT-11\n" int main(int argc, char *argv[]) { float a,b,c; float p; printf(DANI); puts("Vvedit a,b,c"); scanf("%f%f%f",&a,&b,&c); p=(a+b+c)/2; printf("%0.2f,%0.2f,%0.2f,%0.2f\n",a,b,c,p); printf("%0.2f\n",T_HERON(a,b,c,p)); system("pause"); return 0; } Результати: / Висновок: на цій лабораторній роботі я навчився використовувати макроси, директиви препроцесора. Я написав програму, яка зчитує дані – сторони трикутника і знаходить його півпериметр, за формулою Герона знаходить площу цього трикутника. Для програмування обчислень я використав бібліотеку math.h. Обчислення та мої дані були записані як макрос.
Антиботан аватар за замовчуванням

20.04.2017 17:04

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини